wtorek, 16 lipca 2013

KONKURS NA PROJEKT ZDJĘCIA W TLE ONLYHOPE ORAZ WIZYTÓWKI CENNE NAGRODY !

 
Moi drodzy fani przypominam o konkursie na projekt zdjęcia w tle i wizytówki trwa jeszcze do 22 lipca !Nagrody są niesamowite kupony na Biżuterię Onlyhope o wartości 40 i 80 zł ! Są spore szanse na wygraną!  Do dzieła ! Pokażcie swój talent. 
 
Onlyhope obchodziło dnia 1 lipca 2013 swoje 2 urodziny !:) Z tej okazji zapowiada bardzo ważny konkurs !:) Jakie zadanie na was czeka?

Od dnia 01.07-22.07 ( macie 3 tygodnie na wykonanie zadania) stwórzcie dla Biżuterii Onlyhope zdjęcie w tle lub wizytówkę dwustronną ( możecie stworzyć również dwa projekty i zawalczyć o dwie nagrody)
Możecie wykorzystywać zdjęcia produktów Onlyhope ( tylko i wyłącznie) rysunki graficzne itp, które nie są objęte prawami autorskimi lub stworzyć coś swojego. Ważne jest aby logo Onlyhope pozostało takie same. ( Chodzi o nazwę : Onlyhope )
Zdjęcie w tle musi mieć wymiary 851X315. Należy pamiętać, że w lewym dolnym rogu na zdjęcie w tle nachodzi logo strony, więc nie może zasłaniać waszego projektu. Po 3 tygodniach wybiorę najładniejsze zdjęcie w tle, które zostanie wstawione na stronę oraz nagrodzone kuponem na zakup Biżuterii o wartości 40zł+ niespodzianka.

Druga opcja do wyboru to projekt wizytówki dwustronnej o wymiarach 9X5 cm

Wizytówka powinna zawierać dane: Imię i nazwisko, adres e-mail, rubryczkę do wpisania telefonu ( po wygraniu konkursu przesyłam laureatowi numer telefonu do wpisania) oraz strony internetowe :
www.srebrnaagrafka.pl/sklep/onlyhope
www.onlyhope.pl

oraz logo : Onlyhope ( osoby, które potrzebują logo w formacie png piszą do mnie e-mail, a ja wysyłam logo )

Wizytówka ma być dwustronna

Osoba, która wykona najpiękniejszy projekt otrzyma kupon o wartości 80 zł na zakup Biżuterii Onlyhope + niespodziankę, a jej projekt zostanie wydrukowany w drukarni ( jeśli bardzo mi się spodoba)

Macie czas do 22 lipca. Wszelkie pytania możecie zadawać pod tym postem lub drogą e-mailową gdzie będziecie nadsyłać swoje projekty:

monika@onlyhope.pl

UWAGA! Jeśli projekt wizytówki będzie naprawdę wspaniały autor projektu otrzyma kupon o wartości 100 zł ! Więc warto się postarać i zrobić na mnie wrażenie:)

Myślę, że nagrody są warte świeczki, więc zapraszam do projektowania!:)

2 komentarze:

  1. O zdjęcie w tle, to nie chodzi Ci o nagłówek? ;P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zdjęcie w tle na facebooku duże :)

      Usuń