piątek, 21 czerwca 2013

KONKURSOWO !:) TRZY KONKURSY DLA WAS !:) Zapraszam do udziału !

Onlyhope jest sponsorem trzech zestawów nagród w trzech ciekawych konkursach !:) Dwa konkursy są organizowane przeze mnie w trzecim jestem jednym ze sponsorów. Zapraszam serdecznie do brania udziału bo nagrody są niesamowite !:

1. Konkurs trwa do 30 czerwca 2013 

Organizowany jest przez Onlyhope oraz Birdie na facebooku

Wystarczy klikać w zdjęcie poniżej, a zostaniecie przeniesieni do posta konkursowego, w którym objaśnione są zasady ! *
* w skrócie napiszę, że wystarczy jedynie polubić stronkę na fb Onlyhope oraz Birdie i zgłosić chęć udziału w konkursie pod komentarzem. 

Do wygrania dziecięcy brelok z misiem sekretnikiem na zdjęcie od Onlyhope oraz okładka na książeczkę zdrowia dziecka uszyta specjalnie przez Birdie :)


Konkurs numer dwa odbywa się na blogu kosmetycznym, który prowadzę dla was już od jakiegoś czasu. 
Prócz wykonywania biżuterii recenzuję dla was kosmetyki mojej ulubionej firmy Yves Rocher. Razem z firmą Yves Rocher ogłosiłam konkurs/ankietę. Sponsorem nagrody głównej jest firma Yves Rocher a nagrody dodatkowej oczywiście Biżuteria Onlyhope.
Co trzeba zrobić ? Należy kliknąć w zdjęcie poniżej, a zostaniecie przekierowani do konkursu na blogu ( konkurs dla blogerek oraz tych co bloga nie posiadają ) wystarczy wziąć udział w ankiecie i odpowiedzieć na dwa pytania jedno otwarte drugie zamknięte, by zostać zakwalifikowanym do udziału w losowaniu nagród dodatkowych :


A co zrobić żeby wygrać nagrodę główną ?
Wystarczy napisać jaki produkt, którego jeszcze nie ma Yves Rocher w ofercie dodalibyście do sklepu :)możecie opisać skład itp. Interpretacja dowolna. Najciekawsza odpowiedź wygrywa zestaw widoczny na zdjęciu poniżej :
-400ml żel Mango Marakuja i Owoce Leśne 
-Woda toaletowa Owoce Leśne


Konkurs trwa do 30 czerwca

I ostatni konkurs to konkurs FOTOGRAFICZNY na blogu Szczęście Mamy :) 

Klikając w baner poniżej przeniesiecie się do konkursu organizowanego przez Szczęście Mamy, w którym wygrywa aż 16 osób !:) Co trzeba zrobić:

Pokażcie nam jak się bawicie na powietrzu! Chcemy zobaczyć mnóstwo radości, dobrego humoru i świetną zabawę. Na zdjęciu możecie być Wy, mogą być Wasze dzieci, możecie być Wy z dziećmi, babcia, dziadek kto tam chcecie. Grunt, żeby było wesoło i na powietrzu!
A nagród mamy bez liku! Więcej info w poście konkursowym po kliknięciu w zdjęcie  A nagrody są niesamowicie słodkie. Jedną z nich jest zestaw od Onlyhope:

Weźmiecie udział ?

2 komentarze:

  1. biorę we wszystkich, dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Słodkie nagrody! Wezmę w którymś udział! Zapraszam do mnie : http://pomyslklaudii.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń