piątek, 24 maja 2013

Jak rozpoczęła się moja przygoda z Onlyhope oraz promowanie rękodzieła !:)

Opowiem wam nieco historię stworzenia mojej Biżuterii Onlyhope i co nieco o rękodzielniczkach.
Onlyhope narodziło się w 2011 roku kiedy to przyszła do mnie pocztą paczka, a w niej zestaw początkujący do tworzenia biżuterii z napisem " Niespodzianka
". Mój ukochany mężczyzna jako pierwszy uwierzył we mnie i mój talent. Tak rozpoczęła się moja przygoda... kiedy już pierwsze prace" które w miarę wyglądały " zostały docenione przez klientki pomyślałam nad nazwą. W moim życiu nadzieja jest częścią mnie, moją drogą, którą podążam każdego dnia nie poddając się i wierząc w spełnienie obranych celów . Tak powstała nazwa Only-jedyna Hope- Nadzieja. Odrobina nadziei ukryta w każdej maleńkiej rzeczy jaką dla was stworzę.
https://www.facebook.com/pages/Onlyhope/229210080433223
Tworząc i sprzedając moją biżuterię zaczęłam również doceniać pracę ludzkich rąk i ich twórczość. Zdjęcie jakie wstawiłam w tym poście reprezentuje kilka artystek, których TALENT cenię sobie najbardziej !:) Uważam, że świat potrzebuje takich kobitek, które pokażą ludziom, że prawdziwe piękno kryje się tam gdzie nie pracują maszyny, nie tworzy się 10000 identycznych rzeczy masowo, ale tam gdzie pasja i zamiłowanie do tworzenia własnoręcznie oryginalnych przedmiotów otwierają oczy na coś tak nieprawdopodobnie wyjątkowego. Promujmy więc rękodzieło !:) 

Linki do stron artystek, których pracę pokazane są na zdjęciu :
1.  FART FILC - https://www.facebook.com/pages/Fart-filc-i-nie-tylko/428411760566610
2. KATALIN HANDMADE -https://www.facebook.com/pages/Katalin-Handmade/628738100485646
3. TALLY'S - https://www.facebook.com/pages/Tallys-Sutasz-Soutache/171852796219953
4. MALERINA- https://www.facebook.com/malerina.malarstwo
5. DECOAGE -https://www.facebook.com/DecoAge
6. PILLOV - https://www.facebook.com/Pillov.Poduszki
7. BIRDIE- https://www.facebook.com/BbBirdie
8. PRACOWNIA Z PRZYTUPEM - https://www.facebook.com/pages/Pracownia-z-Przytupem/307228275984855

3 komentarze:

 1. Zgadzam się w 100% :) Rękodzieło jest wyjątkowe pod każdym względem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Rękodzieło to jedyna rzecz która nas może uratować przed chińszczyzną która zawładnęła już prawie całym światem, każdy kto zajmuje się rękodziełem lub go kupuje wie jakie to ważne :) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, zgadzam się w 100% z Twoimi słowami.
  Sama staram się jak najczęściej kupować od innych, którzy poświęcają swój czas, talent, pasję i mnóstwo serca i zaangażowania w wytwarzanie rzeczy unikatowych. Sama zajmując się biżuterią (z mniejszym lub większym skutkiem) wiem, jak postrzegani są "rękodzielniści" (jeżeli można tak to ująć). Dlatego wspierajmy się nawzajem, to na pewno nie zginiemy :)

  OdpowiedzUsuń